Jõulud ei ole enam sugugi kaugel ja et see aeg mööduks võimalikult stressivabalt, siis oleme teinud Sinu eest ära väikese eeltöö ja välja valinud mõned põnevad tooted, mida on rõõm kinkida ja rõõm kingisaajal pakist leida. Näiteks Sagaform, Nicolas Vahe & teiste kaubamärkide valikust leiad kingiideid veinigurmaanile või kokandusentusiastile. Eesti kaubamärgi Bold Tuesday interaktiivsed postrid ja kaardid on ideaalsed kingitused põhjamaist sisustust hindavale reisisõbrale. Ja loomulikult imeliselt lõhnavad Meraki lõhnaküünlad, mis on valatud kaunitesse jõuluvärvides purkidesse. Ja kui valiku tegemine tundub keeruline, siis jäta otsustamine kingisaajale ja kingi talle meie e-poe kinkekaart.

PS! Kasuta sooduskoodi KINGITUS & saad kõikidelt kingipoe toodetelt -20% soodustust. Ole kiire, sest kaupa on limiteeritud koguses. Kampaania kehtib kuni 19.12.2019

Efektne roostevabast terasest Alir Jäänõu House Doctorilt

Rootsi kaubamärgi Sagaform kvaliteetsed köögitarbed on kõik pakitud kaunitesse kinkekarpidesse.

Sagaform Nature Punase Veini Karahvin

Sagaform Nature Salatilusikad & Salatikauss

Taani kaubamärgi Meraki imeliselt lõhnav Nordic Pine lõhnaküünal on valmistatud 100% sojavahast ning valatud kaunisse tumepunassesse klaastopsi. Küünal on pakitud kinkekarpi. 

Nicolas Vahé Kuldne Kohvilusikas

Bold Tuesday interaktiivsed reisipostrid ja maailmakaardid rõõmustavad igat reisisõpra.

Kõik postrid on turvaliselt pakitud inspireerivate sõnumitega papptorudesse.

Veel põnevaid kingiideid leiad meie kingipoest