Üle 49€ tellimustele TASUTA transport!

Ostukorv on tühi.

Kontohaldus

Põhjamaise disaini ja elustiili võlust sündinud Bloomingville on  sisustusbränd, mille juured ulatuvad sügavale Taani esteetilistesse  traditsioonidesse. Bloomingville missiooniks on aidata igapäeva sisustajatel luua rõõmupakkuvaid muutusi (Delivering happy changes to everyday designers). Bloomingville tooteid iseloomustab kõrge kvaliteet ja elegantne stiil, millega on igasse kodusse lihtne tuua soojust ja hubasust. 

Hübsch on Taani sisustusbränd, mille tooteid iseloomustab kõrge kvaliteet ja eriline stiil. Toodete disainimisel pööratakse suurimat tähelepanu just detailidele. Kuid eelkõige on Hübsch keskendunud inimestele, täpsemalt inimeste õnnelikuks tegemisele. Hübsch hoolitseb selle eest, et just Sina oleksid tähelepanu keskpunktis. Kõik tooted on disainitud Taanis.

 

House Doctor usub, et igaüks väärib tervislikku kodu. Ta hoolitseb selle eest, et Sinu kodu oleks stiilne, inspireeriv ja isikupärane. House Doctor on perefirma ja kõik nende tooted on disainitud Taanis. NB! Isegi väikeses koguses House Doctorit võib tekitada sõltuvust ja südame puperdamist. :)

 

Taanist pärit Nordal on perefirma, mis on saanud alguse antiikmööbli importimisest Indiast Euroopasse. Nordali tooted on inspireeritud eri kultuuridest ja valmivad koostöös andekate disaineritega. Nende stiil on eklektiline ja modernne. Kõik tooted on disainitud Taanis.

 

  

 

Rootsist pärit By Rydens on üle 50 aasta loonud valgusteid, mis ühendavad endas tippdisaini ja Skandinaavaliku lihtsuse. Nende mottoks on “Passion for Light”. By Rydensi valikust leiad stiilsed valgusteid, millega on lihtne igasse interjööri tuua põhjamaist valguskuma. Kõik valgustid on disainitud Rootsis. 

 

 

 

Soomest pärit Sessak on aastakümneid loonud valgusteid, mida iseloomustab stiilne & kaasaegne disain. Pikaaegne kogemus ja teadmised tagavad valgustite kvaliteedi & töökindluse. Kõik tooted valmivad koostöös andekate Soome disaineritega.

 

 

 

Cozy Living on Taani sisustusbränd, mille tooteid iseloomustab unikaalne stiil ja hubane tunne. Nende looming põhineb põhjamaade esteetikal, kus suurim fookus on käsitsi valmistatud detailidel & pehmete materjalide kasutamisel.  

5